ایده های طلایی برای خانه هایی زیبا تر

Back to وبلاگ

ایده های طلایی برای خانه هایی زیبا تر

ایده های طلایی برای خانه هایی زیبا تر

ایده های طلایی برای خانه هایی زیبا تر ایده های طلایی برای خانه هایی زیبا تر ایده های طلایی برای خانه هایی زیبا تر photo 2017 08 07 13 03 15

 

در اتاق های نشیمن سعی کنید از وسایل کوتاه و کوچک استفاده کنید تا سقف خانه ی شما بلند تر به نظر برسد. همچنین برای بزرگ تر نشان دادن خانه، نصب آینه های بزرگ در اتاق ها را فراموش نکنید.
برای دلنشین و صمیمی تر کردن فضای اتاق هایتان رنگی متضاد را به طیف رنگی آن اضافه کنید. به عنوان نمونه در اتاقی با طیف رنگ سرد آبی و سفید با اضافه کردن رنگ زرد به اتاق خود گرما ببخشید.
رای جلوگیری از کسل کننده شدن اتاق ها از طیف رنگ به جای یک رنگ استفاده کنید. به این صورت که علاوه بر رنگ پایه و اصلی دو طیف روشن تر و تیره تر از آن را در وسایل منزل با آن همراه و ترکیب کنید.
قرمز و صورتی ایجاد گرما، ارتعاش و هیجان می کند.هنگامی که این دو در فرش نمایش داده می شوند،ترکیب آنها یک بیانیه رنگی ایجاد می کنند که به عنوان یک نقطه کانونی پر جنب و جوش خدمت می کنند.
تزکیب رنگ مشکی با صورتی بسیار خیره کننده است و با استفاده از این ترکیب بهتر است باقی اتاق از نظر رنگی حالت خنثی داشته باشد.
بخشی از اتاق نشیمن خود را با میز که در پشت مبل خود قرار می دهید تزیین کنید و فضا را ذخیره کنید.
مبل خود را در مرکز اتاق مقابل دیوار اصلی قرار دهید.یک مبل راحت رنگی و یک میز شیشه ای با چند مورد از اقلام تزئینی سنگین مانند مجسمه سنگ یا گلدان را انتخاب کنید تا یک ظاهر واقعا ظریف و زیبا ایجاد کنید.ترکیب مبل و میز مبل در اتاق نشیمن فضا های مجزا ایجاد می کند که عمق و عملکرد را اضافه می کند.
یک قفسه کتاب ساخته شده از کف تا سقف در یک دیوار اتاق نشیمن، یک مرکز کانونی قوی و مستحکم ایجاد می کند.به منظور اجازه دادن به این مرحله، بایستی بقیه مبلمان خود را کم رنگ نگه دارید.این گزینه عالی برای کسانی است که شومینه را دوست دارند، اما ندارند یا نمی توانند آن را داشته باشند.برای تزریق سبک شخصی خود، قفسه های پر از کتاب های مورد علاقه خود و یا موارد دیگری که می خواهید نمایش دهید را در آن بگذارید. هم چنین می توانید دیوار پشتی قفسه ی کتاب را با رنگ های خیره کننده و گرم مانند قرمز رنگ کنید تا حذابیت و صمیمیت اتاق بیشتر شود.

 

ایده های طلایی برای خانه هایی زیبا تر

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to وبلاگ