۱۱ روش برای داشتن خانه ای روشن تر

Back to وبلاگ

۱۱ روش برای داشتن خانه ای روشن تر

۱۱ روش برای داشتن خانه ای روشن تر

11 روش برای داشتن خانه ای روشن تر 11 روش برای داشتن خانه ای روشن تر 11 روش برای داشتن خانه ای روشن تر 1503670273 1503579476 loaf sofa

11 روش برای داشتن خانه ای روشن تر

از پرده های سبک استفاده نمایید: پرده های سبک و ساده سبب روشن تر شدن اتاق می شوند و هر از چندگاهی کنار رفتن آن ها سبب زیبا تر شدن خانه می شوند.

دیوار های اتاق را به رنگ تیره کنید: در خانه ای که نو طبیعی به خوبی به آن می آید رنگ سبز حس طبیعت را به خوبی القا کرده و خانه را زیبا تر و روشن تر می کنند. استفاده از رنگ زرد در کنار آن کنتراست زیبایی ایجاد می کند

از طیف رنگ ها در هر اتاق استفاده نمایید: در اتاق هایی که شکل خاصی دارند و سقف آن ها یا کنج آن ها صاف نیست از رنگ های سرد و طیف آن ها استفاده کنید. رنگ سقف و دیوار ها را یکسان کنید و از همان طیف رنگ برای وسایل اتاق بهره برید.

با استفاده از طرح های مختلف (فرش های طرح دار، کاغذهای دیواری طرح دار و …) سبب خیره کنندگی اتاق شوید: سطوح طرح دار توجه را به عمق جذب می کنند و سبب بزرگ تر و روشن تر نشان دادن اتاق ها می شوند. در آشپزخانه و حمام طرح دیوار ها و زمین را یکسان کنید.

دیوار راهرو ها را روشن کنید: راهرو ها معمولا تاریک و باریک هستند با استفاده از کاغذ های دیواری طرح دار و روشن از این فضا برای زیبایی خانه استفاده نمایید.

11 روش برای داشتن خانه ای روشن تر 11 روش برای داشتن خانه ای روشن تر 11 روش برای داشتن خانه ای روشن تر 1503670279 1503580043 harlequin momentum

دیوار ها را با طیف رنگ های روشن و تاریک رنگ کنید: با استفاده از طیف رنگ ها در دیوار سبب می شود که چشم به اشتباه تصور بلندی و کوتاهی داشته باشد و این مسئله فضای بیشتر از آنچه که وجود دارد را به نمایش می گذارد.

از طاقچه ها استفاده نمایید: از طاقچه های دیواری حتی برای گذاشتن ظرف های زیبا استفاده نمایید که سبب زیبا تر شدن و تزئین اتاقت و آشپزخانه می شود.

از اثاثیه ی ساده استفاده کنید: استفاده از اسباب ساده و روشن سبب می شوند که محیط شلوغ به نظر نرسیده و آرامش بخش باشد.

از آینه در اتاق هایتان اتسفاده کنید: آینه ها وسیله ی فوق العاده ای برای روشن تر کردن خانه ها هستند. آینه ها را در دورترین نقطه از پنجره قرار دهید که نور را به همه جای اتاق پخش کنند. که این مسئله سبب بزرگتر نشان دادن اتاق هم می شوند. اگر آینه ها را به دیوار تکیه دهید حس آرامش را به اتاق انتقال می دهد.

در سقف هایتان از چراغ های روشن و پر نور استفاده نمایید: از یک لوستر یا چراغ پر نور در وسط اتاق بهره گیرید. این مسئله هم به روشنایی خانه کمک می کند و هم نو زیاد و از بالا سبب زیبایی بیشتر اثاثیه ی شما می شود.

11 روش برای داشتن خانه ای روشن تر 11 روش برای داشتن خانه ای روشن تر 11 روش برای داشتن خانه ای روشن تر 1503670284 1503580488 leaf copper pendant lights

از کاغذ دیواری کمک بگیرید: با کاغذ های دیواری طرح دار به دیوار های خود عمق و زیبایی ببخشید و آن را با وسایل خانه تان یک دست کنید. هم چنین برای درخشندگی و جذاب تر شدن آن ها می توانید از کاغذ های دیواری دارای طرح های نقره ای و طلایی درخشنده بهره برید.

۱۱ روش برای داشتن خانه ای روشن تر

منبع: مجله ی house beautiful UK. مترجم : آمنه صفارهرندی

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to وبلاگ